Тренінги / Курси

12.12.2023

Рухове навчання дітей раннього віку

Ознайомитися з актуальними даними про методи та підходи у руховому навчанні дітей раннього віку. Набути практичних навичок для вирішення питань, пов'язаних з затримкою та порушенням рухів у дітей раннього віку.
12.12.2023

Ефективна комунікація

Обмін інформацією між медичним персоналом, фахівцями з реабілітації і їх пацієнтами є ключовим для досягнення якісного і ефективного процесу реабілітації.
29.11.2023

Реабілітаційний менеджмент у разі порушень опорно-рухового апарату. Верхня кінцівка

Детальне вивчення реабілітаційного обстеження верхньої кінцівки, Терапевтичні втручання для зменшення болю, Терапевтичні втручання для відновлення амплітуди рухів, Терапевтичні втручання для збільшення сили та функціональних рухів, Загальний огляд ампутацій та протезування верхньої кінцівки.
24.11.2023

Фізична терапія у відділенні реанімації та інтенсивної терапії

Тренінг направлений на опанування навичок ранньої реабілітації в умовах реанімації, а також ранньої мобілізації і трансферу пацієнтів і маніпуляцій і позиціонування для покращення дихальних функцій.
15.11.2023

Аналіз руху дітей з церебральним паралічем

Опанування навички використання тестування GMFM дітей з церебральним паралічем та його застосування процесі складання індивідуального плану фізичної терапії.
08.11.2023

Ефективна комунікація

Метою тренінгу є покращити надання реабілітаційних послуг для цивільних та ветеранів в Україні, які постраждали внаслідок військових дій. Одним із завдань проєкту є покращення навичок комунікації між медичним персоналом, фахівцями з реабілітації та пацієнтами для досягнення якісного і ефективного процесу реабілітації.