Physiopedia Plus – це міжнародна онлайн-платформа для електронного навчання, яка об’єднує фахівців з реабілітації з усього світу для навчання та професійного розвитку. На платформі розміщено більше 612 курсів англійською мовою та 120 курсів українською мовою. Ви також зможете дивитися навчальні відео, слухати подкасти, читати повнотекстові підручники та журнали, фіксувати свій професійний розвиток та отримувати сертифікати про закінчення акредитованого курсу. Для українських фахівців з реабілітації доступ до курсів Plus є безкоштовним. Physiopedia (Фізіопедія) працює в Україні в рамках проєкту “Зміцнення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я” (SRSHS) та попередньо працювала в рамках проєкту «Навчання, дії та розбудова реабілітації в системі охорони здоров’я» (ReLAB-HS) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  

Фізіопедія та ГО «Всеукраїнське об’єднання фізичних терапевтів» співпрацюють з метою надання доступу українським фахівцям з реабілітації до професійного розвитку за дистанційною формою навчання з використанням електронних навчальних ресурсів та можливістю отримати бали Безперервного професійного розвитку.

 

Доступ до акредитованих курсів 

Перейдіть, будь ласка, за посиланням для отримання деталей доступу до курсу та реєстрації.

Перелік Акредитованих в Україні курсів Physiopedia

10.01.2024

Реабілітація у разі опіків в умовах катастроф і конфліктів

Цей курс має на меті розширити ваші знання щодо оцінювання та терапії у разі опіків під час катастроф і конфліктів, зважаючи на більш високий ризик вторинних ускладнень через фактори, пов’язані з порушеннями систем охорони здоров’я та проблемами доступності.
10.01.2024

Шкала порушень Американської Асоціації травми спинного мозку ASIA

Метою цього курсу є ознайомлення фахівців з реабілітації з методикою та інтерпретацією обстеження за шкалою обстеження та оцінки ступеня порушення ASIA.
10.01.2024

Шкала когнітивного функціонування Ранчо Лос Амігос

Метою цього курсу є ознайомлення фахівців з реабілітації з методикою та інтерпретацією Шкали рівня когнітивного функціонування Ранчо Лос Амігос.
10.01.2024

Індекс Бартел для активності повсякденного життя

Метою цього курсу є ознайомлення фахівців з реабілітації з індексом Бартел.
10.01.2024

Вступ до курсу реабілітації в умовах катастроф і конфліктів

Метою цього курсу є розширення ваших знань щодо катастроф і конфліктів, включаючи розпізнавання видів травм, роль ранньої реабілітації та важливість готовності реабілітаційної команди.
10.01.2024

Реабілітація переломів в умовах катастроф і конфліктів

Мета цього курсу розширити ваші знання про керівні принципи оцінювання та терапії переломів під час катастроф і конфліктів, дотримуючись професійних стандартів надання допомоги. Він також досліджує більш високий ризик вторинних ускладнень в умовах конфліктів та катастроф, внаслідок чинників, пов’язаних з порушенням систем охорони здоров’я та проблемами доступу.
10.01.2024

Характеристика та ідентифікація нейропатичних ран, травм спричинених тиском та хірургічних ран, що не загоюються

Цей курс має на меті надати огляд факторів ризику та ідентифікацію нейропатичних ран, травм спричинених тиском, та хірургічних ран, що не загоюються.
10.01.2024

Базове обстеження рани

Цей курс має на меті надати огляд факторів ризику та ідентифікацію нейропатичних ран, травм спричинених тиском, та хірургічних ран, що не загоюються.
10.01.2024

Фактори, що впливають на загоєння ран

Цей курс має на меті ознайомити слухача з трьома групами факторів, які можуть впливати на загоєння ран.
10.01.2024

Характеристика та ідентифікація виразок артеріальної та венозної недостатності

Цей курс має на меті надати огляд факторів ризику, диференціальної діагностики та ідентифікації виразок артеріальної та венозної недостатності.